Biz Kimiz?

 

İstanbul Perpa Ticaret Merkezinde 2017 yılında kurulan tiklasepete.com, bünyesinde bir çok elektrik, elektronik ve aydınlatma markalarının bayiliğini yapmaktadır.E-ticaret ve E-ihracat ile hem Türkiye’nin elektrik malzeme ihtiyacını karşılamakta, hem de birçok ülkeye perakende e-ticaret hizmetini benimsemiş alt yapımızla hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz evinde veya işyerinde, şantiye veya fabrikada tüketicinin her an; anahtar prizinden el aletlerine, ölçüm cihazlarından sarf malzemesine kadar tüm ihtiyacını karşılamaktır.

Her zaman kendimizi yenileyerek geliştiren, güçlü ve istikrarlı alt yapı ve güvenilir alışverişin adresi olmayı hedefleyen bir kuruluş olduk.

Teknolojinin ticaret şekli değişmekte ve biz yapı sektörünün değişmez online adresi olmaya söz verdik.Bunun için siz değerli ziyaretçilerimizin siparişlerini en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde göndermeyi hedef kıldık.

 

Tiklasepete.com’dan Aldığım Ürünler Orijinal mi?

 

Tiklasepete.com ürünlerinin tamamı orijinal üründür.Tüm ürünlerimiz minimum 2 yıl garantilidir.Faturanız ürünün garanti belgesidir.

 

Tiklasepete.com’dan Aldığın Ürünler Neden Bu Kadar Ucuz?

 

20 yıllık sektör birikim, 7 yıllık e-ticaret oluşumu içerisinde yaklaşık 20 bayilik ve güven.

Bayiliğini yaptığımız markalar ile uzun yıllar iş birliğimiz sebebi ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunmaktan çok mutluyuz.

 

Tiklasepete.com İade ve İptal İşlemleri Nasıl Yapılır?

 

Oluşturmuş olduğunuz sipariş henüz kargoya verilmemişse, sipariş bilgilerinizin bulunduğu alandan iptal edebilir ve yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.İade işlemleriniz ile ilgili Kolay İade Adımları’na bakabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR